Map Unavailable

Dátum/čas
Date(s) - 11/11/2016 - 13/11/2016
17:00 - 14:00

Miesta konania
Centrum pre rodinu Sigord

Kategórie


Žiaden človek nie je mimo Božieho záujmu. Hoci kanál spojenia a jeho intenzita sú rozdielne.

Ľudia žijúci v nesviatostnom zväzku tiež zdieľajú s ostatnými Božiu starostlivosť. Nie sú exkomunikovaní, sú naďalej členovia Cirkvi, hoci z rôznych dôvodov prežívajú bolesť odlúčenia sa od sviatosti pokánia a Eucharistie. Sú medzi nimi veľké rozdiely, ako je veľký rozdiel medi tým, kto opantaný hriechom sa dokonale odvrátil od Boha i svojho partnera, zanechal vernosť a neplní si ani základnú povinnosť voči svojim deťom a tým, kto opustený a ponížený našiel po čase blízku osobu a žije s ňou v nesviatostnom zväzku.

Ježiš Kristus neprichádza volať spravodlivých, ale hriešnikov. Všetci sme chorí na duchu s potrebou Božej pomoci. Hriech rozvedených je však zrejmý a viditeľný, čo ich viac bolestne poznačuje. O to viac prežívajú Ježišov milosrdný pohľad tí z nich, ktorí neprestávajú túžiť po Bohu, veď Jeho láska uzdravuje (pozri Jn. 4).

My Vám chceme tento milosrdný Boží pohľad sprostredkovať.

Reakcie účastníkov nájdete v rubrike Svedectvá.

Spôsob prihlasovania a získania bližších informácií o konkrétnom kurze je cezemailový alebo telefonický kontakt uvedený v Hlavnom menu v ponuke KONTAKT.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.