Mapa nie je dostupná

Dátum/čas
Date(s) - 25/11/2016 - 27/11/2016
16:00 - 14:00

Miesta konania
Centrum pre rodinu Sigord

Kategórie


Pre mnohé kresťanské manželstvá je predmanželská príprava (náuky) jediným zdrojom z ktorého čerpali poznanie o Božom pláne pre svoje manželstvo. Bolo to však ešte pred samotným manželstvom.

Nato aby sme vybudovali hlboký manželský vzťah na celý život potrebujeme hľadať a spoznávať Boží plán aj počas manželstva. Práve vtedy keď prichádzajú konflikty, ťažkosti, či povinnosti je možné objavovať aj krásu, a veľkosť tejto sviatosti.

Pozývame Vás prežiť víkend hľadania Božieho plánu pre Vaše manželstvo a zažívania novej radosti z Vášho vzťahu.

Ide o evanjelizačný kurz pre manželov, ktorého zmyslom je posilniť, oživiť a uzdraviťvzťah manželov prostredníctvom poznania a obrátenia sa k plánu Boha pre kresťanské manželstvo.

Je to manželský kurz, preto sa na ňom zúčastňujú celé manželské páry bez detí. Kurzzačína v piatok večer a končí v nedeľu v popoludňajšom čase.

Príspevok na kurz je 90€ na manželský pár.

2 thoughts on “Kurz Rút

  1. pochválený buď Ježiš Kristus,

    Chcem sa závazne prihlásiť s manželkou na kurz Rút na januárový termín 2017. Ako mám ďalej postupovať? Ďakujem. Boh Vás žehnaj. Bačinský Martin

  2. dobry vecer, chcem sa opýtať, Ci už mate tento termín plnu učasť nahlásenu alebo, či sa ešte dá nahlásiť…. A ešte jedno info, či už máte terminy kurzu Rut na buduci rok.ďakujem pekne…s pozdravom Lucia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.