[:sk]

Svedectvo z kurzu Rút

Ako začať – asi tým najdôležitejším, že Ježiš je mocný a úžasný Boh. Sme 5-členná rodina. Máme 3 detičky 6, 5, 3 ročné a naše manželstvo oslavuje 7 narodeniny.

Kurz Rút nám bol na veľké požehnanie a posunul naše manželstvo k lepšiemu. Nielen tým, že sme sa začali spolu modliť a môj manžel sa rozhodol byť kňazom v našej rodine, ale tiež som prežila na ňom uzdravenie od veľkého strachu, ktorý ma dlho zväzoval. Aj keď som strach stále odovzdávala a pri každej chorobe mojich veľmi často chorých detí sa stále vrátil, a neskutočne mi bral všetku silu. Aj z bežnej virózy sa im zúžili priedušky a išlo ich zadusiť a nakoniec sme končili aj v nemocnici. Chvála Pánovi som už slobodná od zväzujúceho strachu. Na tomto kurze sme spoznali pravidlá, ktoré nás viac približujú k sebe v našom manželstve. Ak by to bolo možné, išli by sme naň ešte raz.

Alžbeta

[:en]

Svedectvo z kurzu Rút

Ako začať – asi tým najdôležitejším, že Ježiš je mocný a úžasný Boh. Sme 5-členná rodina. Máme 3 detičky 6,5,3 ročné a naše manželstvo oslavuje 7 narodeniny.

Kurz Rút nám bol na veľké požehnanie a posunul naše manželstvo k lepšiemu. Nielen tým, že sme sa začali spolu modliť a môj manžel sa rozhodol byť kňazom v našej rodine, ale tiež som prežila na ňom uzdravenie od veľkého strachu, ktorý má dlho zväzoval. Aj keď som strach stále odovzdávala pri každej chorobe mojich veľmi často chorých detí sa stále vrátil a neskutočne mi bral všetku silu. Aj z bežnej virózy sa im zúžili priedušky a išlo ich zadusiť a nakoniec sme končili aj v nemocnici. Chvála Pánovi som už slobodná od zväzujúceho strachu. Na tomto kurze sme spoznali pravidlá, ktoré nás viac približujú k sebe v našom manželstve. Ak by to bolo možné išli by sme naň ešte raz.

Alžbeta

[:]