Do Centra pre rodinu prichádzajú manželské páry, snúbenci, ale aj jednotlivo muži, či ženy na rôzne aktivity, ktoré im väčšinou v čase víkendu Centrum ponúka. Mnohí z nich zažijú Boží dotyk, sú oslovení Božím Slovom a nadchnú sa pre život s Bohom.

Avšak daný víkend alebo akcia je len začiatok nového života s Pánom. Po návrate domov je potrebné ďalej rásť a prehlbovať svoj život s Bohom. To isté platí o manželoch, ktorí navštívia manželské kurzy v našom Centre. Aj nová zasadená kvetinka potrebuje pre svoj rast neustály prísun vody, slnka a správnych živín v podobe hnojiva.  Ak zostanete sami bez ďalšieho vedenia, formácie, duchovného rastu, tak to, čo ste prijali, čím ste sa povzbudili, sa môže veľmi rýchlo vytratiť, pretože “Váš protivník, diabol, obchádza ako revúci lev a hľadákoho by zožral.” hovorí apoštol Peter v 1 Pt 5,8.

Preto Vás chceme povzbudiť k tomu, aby ste po svojom návrate domov z kurzov alebo akcií nezostali sami, ale išli buď za svojím kňazom vo farnosti, aby sa vám ďalej venoval a duchovne vás viedol, alebo si našli spoločenstvo vo vašom okolí, v ktorom budete môcť ďalej duchovne rásť.

Na tejto stránke Vám chceme ponúknuť spoločenstvá v našom okolí, do ktorých sa môžete začleniť, alebo nezáväzne prichádzať na ich stretnutia a tak ďalej rásť.

Spoločenstvo pri CPR Sigord

Spoločenstvo pri CPR Sigord

Chcem vedieť viac

Spoločenstvo Dvaja – Traja v Kristovi

Dvaja - Traja v Kristovi

Chcem vedieť viac

Spoločenstvo Skala

Spoločenstvo Skala

Chcem vedieť viac

Spoločenstvo Marana Tha

Spoločenstvo Marana Tha

Chcem vedieť viac

Hnutie Svetlo – Život

Hnutie Svetlo - Život

Chcem vedieť viac

Kána pre manželov

Kana pre manželov

Chcem vedieť viac

Ak ste navštívili CPR Sigord a hľadáte spoločenstvo, alebo máte túžbu sa stretávať, môžte nás kontaktovať cez tento formulár:

     

    Vaše osobné údaje (meno, priezvisko a emailová adresa), ktoré sú uvedené v tomto formulári, sú vyžadované preto, aby sme mohli odpovedať na váš podnet, otázku, prosbu ohľadom spoločenstva. Zadané osobné údaje sa ďalej neuchovávajú v žiadnej databáze.